Sorry, no posts matched your criteria.

U përfol se u ndanë, Loredana ka dy fjalë për Mozzik

Mozzik dhe Loredana janë një ndër dyshet më të sukseshme aktualisht. Historia e tyre e dashurisë, duket se tashmë po jeton ditë të arta. Nga ana tjetër edhe karriera po shkon më së miri për të dy. Mozzik njoftoi se do të lançoi këngën e tij të rej.

“Dashni me Fotoshop”, shkroi reperi krahas imazhit të shkëputur nga klipi i këngës, ku shfaqet përkrah disa vajzave. Partnerja e Mozzikut, Loredana ka treguar se ka dëgjuar gjithë këngët që ka bërë  gati reperi dhe ka shkruar dy fjalë për të në rrjetin social “Instagram”.

“O Mozzik nalu me këto hite Kosovësss se lujta”, shkruan Loredana përkrah një postimi në Instagram. Kujtojmë se para pak ditësh, Loredana dhe Mozzik, publikuan këngën e tyre të parë pas ribashkimit. Kënga me titull “Rosenkrieg” tregon gjithë historinë e tyre pas ndarjes dhe videoklipi i dy artistëve flet shumë.

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com