Sorry, no posts matched your criteria.

Pas shumë vitesh/ Fotinia zbulon pse u nda nga Danieli

Fotini dhe Danieli njihen si një nga çiftet historik në “Big Brother”, të fituan çmimin e madh vite më parë.

Mirëpo, romanca e dyshes nuk zgjati shumë pasi dolën nga shtëpia më e famshme. Në një diskutim me banorët, Fotini ka rikthyer në vëmendje arsyen e ndarjes, ku u shpreh se gjithçka ndryshoi pas daljes nga BB. ‘Shiko të të them diçka unë u dashurova me të vërtetë me Danielin. Këtu brenda ne u kuptonim me sy. Realisht mendoja se ashtu do të ishim jashtë.

Në momentin që dolëm kuptova që gjërat nuk ishin si këtu. Jeta reale është shumë ndryshe prandaj duhet ta shijojnë sa janë këtu sepse në momentin që dalin nuk i dihet asnjëherë, flet Fotini duke iu referuar historisë së Kiarës dhe Luizit.’

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com