Sorry, no posts matched your criteria.

Pas ndarjes me Dafinën, Dj Geek konfirmon bashkimin me reperen e njohur shqiptare

Disa ditë më parë u raportua nga “Prive” se Dj Geek pas ndarjes nga Dafina Zeqiri dhe grupi i saj “Moneyz” do nisë një rrugëtim të ri me Loredanën.


Gjë që mesa duket është konfirmuar së fundmi edhe nga Geek. Ai ka treguar publikisht mbështetjen e tij ndaj reperes duke ndarë në Instagram këngën e saj të fundit shoqëruar me emojin e një kupe.

Deri tani nuk ka ende detaje mbi bashkëpunimin e tyre. Vlen të theksohet se kjo vjen në një moment kur Dafina dhe Mozzik kanë paralajmëruar një bashkëpunim bashkë. Deri tani kanë zbuluar vetëm se projekti do titullohet “Pahiri” por nuk ka një datë se kur do publikohet.

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com