Sorry, no posts matched your criteria.

Një bashkëpunim midis Don Xhonit dhe Dhurata Dorës?!


Don Xhoni është një nga artistët më të rinj të tregut të muzikës. Ai ka vetëm një vit, por në kaq pak kohë ka arritur të ketë vëmendjen e të gjithëve dhe është në rrugën e duhur drejt një suksesi të paimagjinueshëm.
Nuk mund të lëmë pa përmendur këngën “Make a pose” që ka kaluar më shumë se 300 milionë shikime dhe ka arritur edhe në veshët e disa prej personazheve shumë të famshëm nëpër botë.

Mirëpo pas këtij suksesi të jashtëzakonshëm, Don Xhoni nuk ka ndërmend të ndalet, por të punojë akoma dhe më fortë. “Prive” ka mësuar se për 2021-n reperi do të publikojë disa këngë, mes tyre edhe disa bashkëpunime. Njëri prej tyre do të jetë po ashtu me një nga këngëtaret më në zë të momentit, Dhurata Dora. 

Sa i përket Dhurata Dorës, kujtojmë në vitin e shkuar ajo theu çdo rekord në tregun muzikor shqiptar me super hitin e saj, “Harrom”. Po ashtu ajo solli një super bashkëpunim me Azet, “Fajet”, që numëron mbi 38 milionë shikime dhe bëri xhiron e gjithë botë

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com