Sorry, no posts matched your criteria.

Era Istrefi poston foto provokuese, Real 1 nuk përmbahet: Po du me ja hongër…

Era Istrefi, këngëtarja e famshme, ka postuar në Instagram disa foto tepër provokuese dhe të “nxehta”.

Këngëtarja kishte veshur një palë xhinse dhe një këmishë tepër të shkurtër, aq të shkurtër sa i dukej gjoksi.

Teksa pozon, në foton e dytë ajo ka ngritur dorën dhe si rezultat, gjoksi i ka dalë “sheshit”, prandaj Era përdori emoji-n e disa zemrave rozë për të mbuluar pjesën intime.

Ndërkohe në foton e parë, fokusi është tek barku i sheshtë dhe muskujt e formuar të këngëtares dhe në foton e fundit, poza që ka marrë i nxjerr në pah të pasmet bombastike.

Por të gjithë vëmendjen e mori komenti i Real 1, i cili shkroi: “Po du me ja hongër c… Era Istrefit”.

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com