Sorry, no posts matched your criteria.

Nicole Scherzinger ‘tërbon’ ndjekësit me pozat me bikini

Nicole Scherzinger ka ekspozuar format e saj të tonifikuara trupore e veshur me bikini mikroskopike pranë pishinës.Ylli i Pussycat Doll dukej mahnitëse teksa shijonte rrezet e diellit në ishullin Canouan.43-vjeçarja pozoi e shtrirë pranë pishinës dhe në një nga pozat kthen kurrizin nga kamera, duke vënë në plan të parë të pasmet bombastike.

Këngëtarja tërboi 5.5 milionë ndjekësit e saj në “Instagram”, me fotot e nxehta ku nuk linte vend për imagjinatën.Nicole Scherzinger është e njohur për linjat e saj elegante trupore dhe ushtrohet në palestër së bashku me partnerin, Thom Evans.Që kur nisën romancën, Thom dhe Nicole kanë udhëtuar së bashku nëpër botë, madje ka zëra se ata planifikojnë të krijojnë një familje së bashku.

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com