Sorry, no posts matched your criteria.

Miss-i serb bën shqiponjën, mediat e ‘kryqëzojnë’, tërhiqet nga gara

Missi serb Valentina Petroviç, është fotografruar duke bërë shqiponjën me miss-in shqiptarë, Besa Çitaku. Kaq ka mjaftuar që mediat ta kryqëzojnë atë për këtë veprim.

Media serbe Blic ka përcjellë lajmin duke theksuar vazhdimisht fjalën provokim dhe termin “Shqipëri e Madhe”. Petroviç e ka postuar foton në rrjetin social tëitter, por shenja e shqiponjës ka zgjuar zemërim të madh në Serbi. Miss-et ndodhen në Sharm el-Sheikh, ku po mbahet konkursi Miss Intercontinental.

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com