Sorry, no posts matched your criteria.

Në pritje të ëmbël/ “Wonder Woman” përsëri shtatzënë

Aktorja Gal Gadot, e famshme për rolin e “Wonder Women” ka dhënë lajmin e bukur të pritjes së ëmbël.

Ajo e ka konfirmuar vetë këtë duke postuar në Instagram një foto me  bashkëshortin dhe 2 vajzat e saj, duke mbajtur duart tek barku.

“Wonder Woman” shkruan:

“Ja ku jemi përsëri”

Dyshimet për shtatzëninë e saj lindën gjatë cemeronisë Golden Globe 2021, ku Gal, tashme në rolin e prezantueses, ishte veshur me një fustan të bardhë dhe të lirshëm. Nuk kaloi shumë dhe zërave dyshues i u përgjigj vetë e interesuara.

POST A COMMENT