Sorry, no posts matched your criteria.

Na ëmbëlsuan ditën! Marina dhe Geti publikojnë fotografinë e parë me vajzën, konfirmojnë emrin unik

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë.

Vajza e çiftit erdhi në jetë ditën e djeshme (24.11.2021) duke u dhënë prezantueses dhe reperit epitetin prindër.

Vetëm 1 ditë pas çifti na ëmbëlsuan duke publikuar fotografinë e parë me bebin.

Në fotografi shihet duart e familjes së kompletuar Selimi pas 9 muajsh pritje të ëmbël.

“Faleminderit zotit që na bekoi me një engjëll si ti, jeta jonë. Marget Selimi”, ka shkruar çifti përmes rrjeteve sociale duke konfirmuar kështu edhe emrin unik të vajzës që mishëron emrat e prindërve të saj.

POST A COMMENT