Sorry, no posts matched your criteria.

Kombinimet më të këqija të zodiakut

Besoni apo jo në horoskop, është kënaqësi të kontrolloni se cilat shenja të zodiakut nuk pajtohen në dashuri sepse nuk kanë asgjë të përbashkët.

Dashi dhe Bricjapi

Dashi thyen rregullat dhe Bricjapi i ndjek ato rregullisht.

Dashi eshtë spontan dhe Bricjapi nuk mund të shkojë në darkë pa rezervuar.

Të dy personazhet janë të etur për arritje të larta, por Bricjapi punëtor është i martuar me një punë, shkruajnë ata në faqen e internetit të City Magazine .

Demi dhe Ujori

Demi e do traditën dhe rregullat, dhe Ujori sjell paradokse dhe konfuzione në marrëdhënie.

Demi është shampanjë dhe çokollatë franceze, dhe Ujori nuk është në gjendje të kuptojë pse ata duhet të thonë vazhdimisht “të dua”.

Kjo teori mund të tingëllojë si një kundërshtim argëtues në teori, por në praktikë është një katastrofë.

Binjakët dhe Akrepi

Pa dyshim, loja e joshjes kur bëhet fjalë për këtë kombinim është gjëja e duhur për të bërë. Mesazhet dhe fotografitë e pacipa do të shkëmbehen gjatë gjithë ditës.

Por kur bëhet fjalë për të parë se çfarë po ndodh në të vërtetë këtu, rezultatet janë shkatërruese sepse Binjakët thjesht flirtojnë, dhe Akrepi po kërkon besnikëri dhe lidhje.

Gaforrja dhe Shigjetari

Shigjetari është si një tornado dhe herë pas here Gaforrja duhet të dalë nga guaska.

Familja e Gaforres është e rëndësishme dhe Shigjetari nuk mund ta kuptojë këtë.

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com