Sorry, no posts matched your criteria.

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli së shpejti prindër? Ja detaji që kapën fansat 

Prej kohësh në rrjet kanë qarkulluar lajme se moderatorja e njohur Kiara Tito është shtatzënë.

Kanë qenë disa foto të ish-banores së “BBV”, të cilat kanë nxitur aludimet e publikut se së shpejti ajo dhe Luiz Ejlli do të bëhen prindër për herë të parë.

Ndonëse lajmi i ëmbël nuk është konfirmuar akoma nga ana e çiftit, në një video të postuar nga këngëtari në InstaStory  duke kërcyer së bashku, duket qartë barku i rrumbullakët i moderatores.about:blank

Megjithatë dyshja dukeshin shumë të lumtur, ndërsa po argëtoheshin me njëri-tjetrin

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com