Sorry, no posts matched your criteria.

Kanye West kërkon të shes bizhuteritë që i dhuroi Kim Kardashian

Kanye West dhe Kim janë përfolur shumë për marrëdhënien e tyre . Ato i kanë dhënë fund martesës miqësisht, ama nuk po bien dakord me mënyrën e rritjes së fëmijëve te tyre. Gjithashtu dhe një thashethem tjetër po qarkullon.

Sipas informacioneve të sigurta nga Dailymail, Kanye West ka vizituar dy argjendari për të shitur të gjitha bizhuteritë që Kim i ka dhuruar.

“Në dy javët e fundit, Kanye po përpiqej të shiste bizhuteritë që kishte blerë për Kim të paktën dy argjendarëve të lartë,” tha një burim.

Bizhuteritë përfshinin një gjerdan diamanti prej 1 milion dollarësh Lorraine Schwartz si dhuratën e saj për North, unaza e saj e fejesës me 15 karat me vlerë 3 milion dollarë, dy rrathë Cartier dhe një gjerdan prej pllake ari Cartier me një tekst nga Kanye të gdhendur në të.

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com