Sorry, no posts matched your criteria.

Ja si zgjohet Eliona Pitarka çdo mëngjes

Aktorja e njohur Eliona Pitarka do të bëhet shumë shpejt nënë e një vajze.
Me anë të një postimi, në faqen e saj të Instagramit, Eliona ka ndarë me ndjekësit disa momente të veçanta.
Aktorja e humorit  është zgjuar shumë e lumtur sot.  Ajo ka publikuar një video të barkut, ku vogëlushja është duke lëvizur dhe është kaq emocionuese.

Dhe pak pritjes së ëmbël po i vjen fundi!

POST A COMMENT