Sorry, no posts matched your criteria.

Humbje e madhe e artit shqiptar, VIP-at shqiptarë i japin lamtumirën artistes Hueyda El Saied!

E kush nuk e dashuroi punën dhe artin e showgirl-it Hueyda El Saied, që bëri për vete të gjithë. Artistja u nda nga jeta këtë të martë, një sëmundje e rëndë i mori jetën në moshën 46-vjeçare.

Hueyda la pas një trishtim të madh te familja, te mbarë publiku, fansat dhe miqtë e kolegët, të kanë reaguar të prekur në rrjete sociale, duke i dhënë lamtumirën me fjalët më të ndjera, siç mund ta shihni në postimet më poshtë.

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com