Sorry, no posts matched your criteria.

E ëma niset drejt SHBA-së, Luizi publikon videon e ëmbël me të

Pas përfundimit të edicionit të dytë të Big Brother VIP, Luiz Ejlli është ende një ndër emrat më të preferuar për publikun. Këngëtari i cili gjithashtu është goxha aktiv në rrjetet e tij sociale, ku publikon shpesh herë foto apo video nga përditshmëria e tij, së fundmi ka ndarë për ndjekësit një video me të ëmën.

Nga mbishkrimi që artisti kishte vendosur në video, duket se e mamaja e tij është duke ikur nga Shqipëria për në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, aty ku jeton prej vitesh.

“Mirupafshim mami”, ka shkruar Luizi në videon ku nëna e tij fillimisht shfaqet duke e shtyrë dhe më pas e puth dhe e përqafon.

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com