Sorry, no posts matched your criteria.

Çfarë ndodhi? Prishet ‘miqësia’ mes Luizit dhe Jorit, këngëtari: Do të të eliminoj!

Që prej hyrjes në “Big Brother VIP”, Jori Delli krijoi një miqësi të ngushtë me Luizin. Dyshja shihej nëpër shtëpi duke kënduar, kërcyer apo duke bërë humor me njëri-tjetrin.

Mirëpo duket se kjo miqësi nuk zgjati dhe aq shumë.

Këngëtari i ka thënë së fundmi modeles se nuk është mikja e tij dhe se do ta eleminoj nga shtëpia kjo për shkak se Luizi nuk ia fal dot gabimet që ajo ka bërë ndaj tij.

Gabimi i parë ishte që bëri pjesë edhe Luizin tek një shaka që u bëri banorëve të tjerë dhe i dyti që përmendi ish të dashurin e Kiarës, këngëtarin Butrint Imeri për ta provokuar atë.

Edhe pse Jori u shpreh se nuk i ka bërë me qëllim të keq, për Luizin kjo tashmë nuk vlen më.

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com