Sorry, no posts matched your criteria.

Asap Rocky flet për prindërimin dhe këshillat që do i japë djalit

Pak javë më parë Rihanna dhe Asap Rocky u bënë prindër për herë të parë të një djali.

Së fundmi reperi ka folur për revistën “Dazed”, ku ka folur për prindërimin dhe këshillat që do i japë djalit.

Ai tha se dëshiron të rrisë “fëmijë mendjehapur” dhe “jo njerëz që diskriminojnë”.

“Unë gjithmonë do t’u kujtoj fëmijëve të mi që të mos e humbasin kurrë imagjinatën e tyre, edhe si të rritur, pavarësisht se çfarë. Dua një fëmijë të lezetshëm me prindër të lezetshëm”.

Reperi gjithashtu zbuloi se vetë është një adhurues i madh i filmave vizatimorë, kështu që do të ulet me kënaqësi dhe do të shikojë TV me fëmijën e tij, duke shtuar: “Në të vërtetë më pëlqen të shikoj filma vizatimorë – kam parë si Teletubbies, Blue’s Clues, Yo Gabba Gabba, Peppa Pig dhe Baby Shark.”

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com