Sorry, no posts matched your criteria.

A e njihni? Klea Huta vjen si asnjëherë më parë dhe duket WOW

Nëse nuk do ta shihnim këtë foto me vëmendje, vështirë ta kuptonin se në fakt ajo që shfaqet është Klea Huta dhe jo ndonjë nga bukuritë botërore. Jemi mësuar ta shikojmë me imazh të kuruar, look të thjesht e të pastër, por duket se këtë herë moderatorja ka vendosur të na befasojë dhe duket se ia ka dalë.

E veshur me të bardha dhe me rricat e saj ‘ala afrikane’, Klea na tregoi edhe njëherë përse publiku e ka të preferuarën e saj. E gatshme për të prezantuar spektaklin “Këngë moj”, showgirli ia ka dal të bëjë të gjithë për vete me këtë transformim kaq sharmant.

POST A COMMENT