Sorry, no posts matched your criteria.

Zbulohet shuma marramendëse që do marrë fituesi i “Big Brother Vip Kosova”

“Big Brother Vip” do të vijë tashmë dhe në Kosovë pas marrëveshjes së arritur mes “Banijay Rights”, “Artmotion” dhe “KlanKosova”. Tashmë puna ka nisur në të gjitha aspektet dhe premiera e parë e spektaklit pritet të jetë në vjeshtë.

Moderatori i njohur Alaudin Hamiti është zgjedhur si prezantues i edicionit të parë të “Big Brother VIP Kosova”. Në postimin e tij të fundit ai ka zbuluar shumën e parave që do marrë me vete fituesi i këtij edicioni të parë në Kosovë. Bëhet fjalë për jo më pak e as më shumë se 200 mijë euro të cilat do t’i dorëzohen fituesit.

Ndërkohë mbeten akoma të zbulohen emrat e pjesëmarrësve të cilët do garojnë për të fituar zemrat e publikut dhe çmimin e madh. Detaje të tjera nuk janë zbuluar akoma por priten të njoftohen shumë shpejt.

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com