Sorry, no posts matched your criteria.

U arrestua për kultivim të kanabisit, Enca bëhet “e gjallë” pas lirimit nga burgu

Këngëtarja shqiptare Enca, ka qenë në qendër të vëmendjes nga mediat pasi në ballkonin e saj u gjetën vazo me hashash.about:blank

Ajo u arrestua menjëherë, por kjo situatë nuk zgjati shumë, pasi këngëtarja u lira për pak ditë.

Ditën e sotshme ajo ndau një fotografi nga pishina, ku duket se e ka marrë vetën dhe po i shijon rrezet e vjeshtës

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com