Sorry, no posts matched your criteria.

Travis Scott tradhëtoi Kylie Jenner, reagon më në fund modelja e përfshirë në skandalin

Ish-i i Travis Scott, Rojean Kar apo siç njihet me emrin artistik Yung Sweetro, i është përgjigjur pretendimeve se ajo dhe Travis Scott kanë qenë bashkë, teksa reperi është akoma në lidhje me Kylie Jenner.

Ylli i Instagramit ka qenë në lidhje me Travis në vitin 2013, sipas raportimeve. Më pas, në vitin 2019, thashethemet pretenduan se Rojean ishte arsyeja e ndarjes së Kylie dhe Travis në atë kohë, me modelen që mohoi se ishte e përfshirë në romancën e tyre.

Për të përmbledhur, Travis dhe Kylie filluan të takoheshin në vitin 2017, duke mirëpritur vajzën Stormi në 2018 dhe djalin e tyre në 2022. Sa i përket thashethemeve të reja për Rojean, raportimet se ajo dhe Travis kanë qenë duke u shoqëruar u shfaqën pasi modelja postoi një video të reperit në Instagram. Videoja tregon Rojean pas kamerës në setin e një xhirimi, me Travisin që shihet në sfond. Në vitin 2019, Rojean mohoi pretendimet se Travis e kishte tradhtuar Kylien me të.Lajmet dolën pasi dyshja postuan fotografi nga vende të ngjashme, me një shkrim të influencueses që u tha se i dedikohej yllit të “The Kardashians”.

Për të mbyllur këto spekulime, ajo kishte shkruar: “Asnjë nga këto thashetheme nuk është e vërtetë, është thjesht interneti që krijon një narrativë të rreme. Ju lutemi ndaloni përhapjen e gënjeshtrave dhe lëreni atë, atë dhe mua sepse po ndikon në jetën reale. Faleminderit”. Travis deri më tani nuk ka dhënë ndonjë përgjigje rreth kësaj drame. Kylie gjithashtu nuk është përfshirë akoma.

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com