Sorry, no posts matched your criteria.

Pamjet e Cristiano Ronaldos pushtojnë rrjetin, portugezi nxjerr diçka nga brenda mbathjeve dhe e fut në gojë

Pamjet e Cristiano Ronaldos gjatë ndeshjes së të enjtes ndaj Ganës kanë bërë sot xhiron e rrjetit, jo ato të festimit të golit, apo të çudisë së tij kur portieri në fund sa nuk hodhi në erë fitoren e Portugalisë. Por pamje  të një momenti kur ylli portugez bën një gjest të çuditshëm.

Në një moment të sfidës, shfaqet Ronaldo i cili fut dorën në mbathje dhe në mënyrë të papritur merr diçka dhe e fut në gojë, duke filluar të mbllaçitet. Një veprim që ka bërë bujë në rrjetet sociale duke u shpërndarë me shpejtësi mes atyre që e tallnin për vendin origjinal që kishte zgjedhur për të fshehur diçka gjatë një ndeshje futbolli.

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com