Sorry, no posts matched your criteria.

Nudo dhe me tortë në dorë, Nicki Minaj feston ditëlindjen

Nicki Minaj e festoi ditëlindjen e saj të 39-të me foto të pazakonta të publikuara në Instagram.

Minaj është shfaqur po thuajse nudo në fotografitë e ndara me mbi 160 milionë ndjekësit e saj teksa në fokus kryesor ka vënë format trupore.

 “Uroja djalit të keq”, ka shkruar Minaj, në tri imazhet e shumë komentuara që kanë grumbulluar mbi 5 milionë pëlqime.

Tek të treja fotot, Nicki ka vënë në fokus një nga pjesët e saj fizike më seksi dhe shfaqet em tortë në dorë, stoli, ose arush pranë, si nëj përpjekje për të thënë se nuk ndihet hiç e rritur.

Shumë personazhe të njohur e uruan në ditëlindje Minaj, përfshirë edhe këngëtaren Beyonce.

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com