Sorry, no posts matched your criteria.

Miku i zbulon sekretin: Noizy është korrekt, nuk tradhëton femrat

I ftuar në emisionin “Glamour zone”, këngëtari i mirënjohur shqiptar, Altin Sulku ka zbuluar detaje të ndryshme mbi jetën e tij private por edhe të miqve të tij të grupit OTR. Ai tregoi se Noizy është serioz dhe nuk tradhton. Altini nuk kurseu dhe një nga djemtë e OTR Don Vidin, për të cilin tha se vajzat duhet të kenë kujdes. Sa për Varrosin u shpreh se ai do të qëndrojë gjithmonë beqar.

Ester Bylyku: Cili nga djemtë e grupit OTR, ka më tepër mundësi të tradhëtojë të dashurën?

Altin Sulku: Për Noizyn nuk themi, sepse është serioz dhe korrekt, ai nuk tradhëton. Por kemi Don Vidin, ai rri në Angli. Ai është pak i poshtër.

POST A COMMENT