Sorry, no posts matched your criteria.

Mikela e pranon hapur: Kam fjetur me Erionin

Dy konkurrentët e Për’Puthen, Mikela Pupa dhe Erjon Kuka janë deklaruar prej javësh për njëri-tjetrin në program. Me sa duket njohja e tyre po avancon çdo ditë e më shumë pasi Miekla deklaroi se ata tashmë janë një çift i plotësuar dhe kanë fjetur bashkë.

Gjatë diskutimit që po zhvillohej në studio gjatë puntatës së sotme, Mikela tregoi se ajo, Erioni dhe qeni i saj Coco kanë fjetur bashkë. Menjëherë nisën komentet në studio nga konkurrentët e tjerë por edhe nga moderatorja Bora Zemani dhe opinionisti Arjan Konomi.

Gjatë diskutimit Mikela pranoi se ajo dhe Erioni kanë pasur momente intime, megjithatë shprehu se pavarësisht se ka shumë ndjesi për të, nuk është e dashuruar.

Biseda:

Mikela: Ne flemë të tre dhe Coco (qeni) fle në mesin tonë, nuk ka problem.

Samiu: Janë bërë si familje e vogël. A do t’i bëni një vëlla Cocos?

Bora Zemani: Flini të tre?

Arjan Konomi: Na e sqaro pak këtë. Se thua edhe nuk e dashuroj edhe flemë bashkë.

Mikela: Kam ndjesi, kam ndienja por e dashuruar nuk jam. Lejen ty ta mora për mëkatin, mëkatin e bëra.

Bora Zemani: Dmth mund të themi që këtu kemi një lidhje të plotësuar?

Mikela: Po.

Bora Zemani: Hera e parë që dëgjojmë të flitet kaq lirshëm.

Mikela: Unë kam qenë që në momentin e parë lirshëm edhe pse jam pak në siklet tani.  Unë e dashuruar them kur jam e gatshme të bëj gjithçka për atë njeri. Kam ndjesi shumë të forta, e dua atë djalë në jetën time, e dua në krahun tim.

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com