Sorry, no posts matched your criteria.

Konfirmohet ndarja mes Harry Styles dhe Olivia Wilde

Revista People pretendon se këngëtarja 28 vjeçe dhe aktori 38 vjeç po bëjnë një pushim nga romanca e tyre.

Një burim tha: ‘Ai është ende në turne dhe tani po shkon jashtë vendit kurse  ajo po fokusohet tek fëmijët e saj dhe puna e saj në LA’. Pavarësisht ndarjes së tyre, të dy nuk kanë ‘gjak të keq mes tyre’ sipas Page Six. Një burim i brendshëm shtoi: “Harry nuk e hodhi Olivia-n, ose anasjelltas. Është e qartë se ata kanë një lidhje të veçantë’.

Dyshja u kryqëzuan për herë të parë në shtator 2020 kur Harry u përfshi në filmin Don’t Worry Darling, dy muaj më vonë, Olivia u nda nga i fejuari, aktori i Ted Lasso, Jason Sudeikis, 47 vjeç, pas nëntë vjetësh.

Olivia dhe Harry konfirmuan se ishin çift kur arritën në dasmën e agjentit të tij në janar 2021.  Olivia u pa për herë të fundit duke mbështetur Harry-n kur mori pjesë në koncertin e tij më 15 nëntor në Forumin Kia të LA.Harry Styles dhe Olivia Wilde janë ndarë pas dy vitesh, sipas një raporti të ri.

Pavarësisht ndarjes së tyre, të dy nuk kanë ‘gjak të keq mes tyre’ sipas Page Six . “Harry nuk e hodhi Olivian, ose anasjelltas. Kjo është marrëdhënia më e gjatë që Harry ka pasur ndonjëherë, kështu që është e qartë se ata kanë një lidhje të veçantë”, tha burimi i brendshëm.Burimi shtoi, ‘Ata janë në një pushim. Është e pamundur të kesh një lidhje kur ai është në çdo kontinent vitin e ardhshëm dhe Olivia ka punën dhe fëmijët e saj, kjo është gjëja e duhur për të dy.’

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com