Sorry, no posts matched your criteria.

Kim Kardashian u konsultua me terapistë përpara se të takonte Pete Davisdon me fëmijët e saj

Kim Kardashian donte të sigurohej që të priste mjaftueshëm përpara se të prezantonte fëmijët e saj me të dashurin e ri Pete Davidson.

Ajo tregoi se i është dashur të konsultohej me terapistë dhe të pyeste miqtë që kanë pasur situata të ngjashme se sa kohë duhet të kalonte përpara një takimi të përshtatshëm mes tyre.

Kim ishte në një intervistë për “Today” ku foli për gjithçka, nga Kanye tek fustani i Marilyn Monroe dhe linja e saj e kujdesit të lëkurës, SKKN.

41-vjeçarja tha se ajo u takua me miqtë që kishin prezantuar fëmijët e tyre me partnerë të rinj dhe madje foli me terapistë — të cilët të gjithë i rekomanduan 6 muaj kohë.

Në prill Pete u shfaq për herë të parë me një nga fëmijët e Kimit, kur ai dhe North u panë duke lundruar në një karrocë golfi.Që atëherë, ne kemi parë madje Pete edhe me Saint në Walmart dhe duke bërë një ndalesë në qendrën tregtare The Grove në LA .

 Duke marrë parasysh herën e parë që pamë Kim dhe Pete së bashku në publik ishte në tetor, duket se ajo e ka ndjekur me të vërtetë rregullin e 6 muajve.

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com