Sorry, no posts matched your criteria.

Fotot e nxjerrin zbuluar, Bella Hadid në një romancë të re

Bella Hadid duket sikur ka një partner të ri në jetën e saj, sepse së fundi është parë me një cowboy në Teksas.

Në një video të postuar nga TMZ, të xhiruar në oborret e famshme të “Fort Worth”, duket qartë supermodelja e kapur për dore, duke u puthur dhe përqafuar me Adan Banuelos, një yll i njohur në industrinë e kalërimit.

Të gjithë të pranishmit që ishin në të njëjtin vend të martën, thonë se Bella dhe Adan dukeshin të lumtur në daljen e tyre të pasdites — duke shëtitur nëpër disa dyqane.

Adan nuk është thjesht një trajner me çizme dhe kapelë coëboy. Ai është pjesë e Shoqatës Kombëtare të Kalorësve që nga viti 2017 dhe është vlerësuar si një nga të rinjtë më të talentuar të të gjitha kohërave.

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com