Sorry, no posts matched your criteria.

Eni Vasili qenka shtatzënë?!

Eni Vasili, moderatorja e njohur dhe tepër e dashur për publikun, qenka shtatzënë dhe askush se kishte vënë re këtë gjë.

Lajmi është bërë i ditur nga “Panorama Plus”.

Mesa duket dashuria disa vjeçare me inxhinierin e quajtur Armand ka marrë një tjetër dimension, i cili disa kohë më parë braktisi Londrën për të jetuar në Shqipëri me Enin, e cila nuk mund të hiqte dorë nga gazetaria.

Ajo ka rreth 25 vite në ekran, ku dhe është përballur me situata nga më të ndryshmet përsa kohë që ajo trajton tema delikate që kanë të bëjënë me politikën.

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com