Sorry, no posts matched your criteria.

Ditëlindja e vajzës i bën bashkë Loredanën dhe Mozzikun

Një ndër citet më të komentuar anë estradën shqiptare prej kohësh kanë qenë reperi Mozzik dhe reperja Loredana.

Dyshja që bashkë kanë një vajzë, Hanën ndonëse të ndarë mesin në fokus të medieve rozë, kjo edhe për shkak të karrierave të suksesshme muzikore.

Megjithatë ish-çifti që edhe më parë ishin të ndarë e ribashkuar kohë më parë njoftuan se po ndajnë rrugët sërish.

Por, së fundmi është ditëlinja e vajzës së tyre që ka bërë që ish-partnere të jenë bashkë në të njëjtin ambient.

Me pamjet e publikuar nga festa mes tjerash Mozzik dhe Loredana shihen bashkë me Hanën pranë tortës së ditëlindjes.

Duket që e bija e tyre është arsyeja që ata vazhdojnë të kenë marrëdhënie të mirë me njëri-tjetrin.

Kujtojmë që vajza e artistëve mbushi katër vjet dhe të dy bën dedikimi prekëse për ditëlindjen e saj.

Ndërsa, Mozzik i bëri dhuratë një orë luksoze Rolex që ka vlerën e mijëra eurove. 

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com