Sorry, no posts matched your criteria.

Çfarë po ndodh midis Kejvinës dhe reperit të famshëm

Kejvina Kthella është një nga modelet më të njohura të showbizz-it shqiptar. Ajo shpesh është përfolur për fotot e saj tepër provokuese dhe seksi.

Bukuroshja ka ndarë me ndjekësit e saj në InstaStory një foto me reperin e njohur ndërkombëtar.

Ajo u shfaq në një klub nate së bashku me French Montana, por siç duket kjo ka qenë një shkrepje e rastësishme.

“Nuk ka rëndësi sa keq kam dalë”, ka shkruar modelja krahas fotos.

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com