Sorry, no posts matched your criteria.

Ylli i ‘Fifty Shades of Grey’: 2021 ishte viti më i keq i jetës sime

Ylli i “Fifty Shades of Grey”, Jamie Dornan thotë se viti që lamë pas ka qenë shumë i trishtuar pasi humbi babanë e tij. 

Duke folur për “The Telegraph” në një intervistë të fundit, aktori foli për suksesin e madh të Belfast.

 “Është një gjë e çuditshme ta mbyllësh vitin me gjithë këtë pozitivitet – me kaq shumë lëvdata për Belfast-in dhe shumë biseda të mira për The Tourist, sepse në shumë nivele ka qenë viti më i keq i jetës sime dhe më i vështiri”- u shpreh 39-vjeçari.

Aktori foli me dashuri për babain e tij.

 “Me të vërtetë, ju mund të kërkoni shumë larg dhe do të ishte shumë e vështirë të gjeje diçka negative për të thënë për babanë tim. Ai ishte një fener pozitiviteti – kjo është përparësia ime.

Dashamirësia e tij, gatishmëria e tij për të folur me këdo. Ai thoshte: “Ti trajton personin që pastron gjykatën njësoj siç trajton gjyqtarin”. Babi kishte kohë për të gjithë”, shtoi ai.

Dornan humbi babanë e tij nga Covid-19 në muajin Mars.

POST A COMMENT