Sorry, no posts matched your criteria.

Dikush e pyeti Rudina Dembacajn për lidhjet pas divorcit dhe ajo dha përgjigjen epike

Rudina Dembacaj njihet për tipin e saj të drejtpërdrejtë dhe të sinqertë. Së fundmi ajo ka bërë një bashkëbisedim virtual me ndjekësit e saj në Instagram.

Mes komplimentave dhe pyetjeve të ndryshme, në njërën nga komentet Rudina dha përgjigjen epike mbi lidhjet pas divorcit.

“Rud, si t’ja dal me komentet që je një mami e divorcuar, ty nuk të merr më njeri. Më kanë lodh”, ishte kjo pyetja e njërës prej ndjekësve, së cilës Rudina ju përgjigj ashtu siç duhej.

“Nga eksperienca që kam, është e kundërta! Vështirësitë që kalojmë, na bëjnë më sexy dhe më të parezistueshme! Vetëm për burrë nuk do vuash kurrë. Poooor mos e merr si ai që ke lënë. Merr një shok këtë herë! Gëzuar”- ka shkruar aktorja.

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com