Sorry, no posts matched your criteria.

Fotografitë e vallëzimit të famshëm të aktorit John Travolta dhe Princeshës Diana nga 9 Nëntori 1985 janë ende një skenë e parë shpesh në mediat sociale sot, dhe Travolta zbuloi se vallëzimi ishte dëshira e saj dhe se kjo ndodhi falë ish zonjës së parë Nancy Reagan.  Në një klip ekskluziv nga dokumentari i ri i PBS "Me fjalët e tyre: Diana, Princesha e Uellsit", botuar nga revista People, aktori 67-vjeçar tha se vallëzimi i famshëm ndodhi falë ish Zonjës së Parë Nancy Reagan.  "Rreth orës 22:00, Nancy Reagan më goditi me shpatull dhe më tha:" Princesha dëshiron të kërcejë me ty. A do të kërcesh me të sonte? ", Tha Travolta në një dokumentar të shfaqur të Dielën.  "Dhe unë thashë," Sigurisht. Si do të funksionojë kjo? " Dhe ajo tha: "Epo, rreth mesnatës do të vij të të marr, dhe pastaj do të të çoj tek ajo, dhe pastaj do t'i kërkosh asaj të kërcejë," zbuloi aktori.  Travolta tha se zemra i rrihte fort kur i kërkoi Dianës të kërcente.  Ajo ngriti kokën dhe unë i thashë: 'Do të kërcesh me mua?' dhe ajo tha 'Po.' Pas kësaj e gjithë dhoma u pastrua. Ne kërcyem për rreth 15 minuta, "zbuloi Travolta.  Në foto, e bërë nga ish -shefi i Shtëpisë së Bardhë, Pete Souza, Travolta kishte veshur një tuxedo të zezë, ndërsa Diana kishte veshur fustanin ngjyrë vjollce të Victor Edelstein me një gjerdan margaritar dhe një palë vathë.  Në një përshkrim të postimit në Instagram nga Prilli, Souza shkroi se, përveç Travolta, Diana gjithashtu kërceu atë natë me Presidentët Reagan, Tom Selleck, Clint Eastwood dhe Neil Diamond. Ajo nuk kërceu me Princin Charles.  Në një shfaqje speciale për PBS, Travolta tha se vallëzimi me Dianën është diçka nga një libër përrallash.  "Ne u përkulëm kur mbaroi dhe ajo u largua, unë u largova dhe karroca ime u shndërrua në një kungull," tha ai.  Në një intervistë në Prill

Ylli Argjentinas 6 herë fituesi i “Topit të Artë” mbërriti dje në Paris për të kryer vizitat mjekësore, firmosur kontratën e tij dhe prezantuar sot përpara publikut dhe mediave si lojtari i ri i klubit Parizien.  Të gjithë janë të çmendur pas Mesit ku siç duken dhe nga pamjet që janë bërë virale, janë tifozë të shumtë që po mbajnë radhën në dyqanin zyrtar të PSG-së për të blerë fanellën e Leo Mesit me numër 30.  “Pleshti”  firmosi një kontratë 2-vjeçare me opsion edhe për një tjetër vit, nga ku do të përfitojë plot 35 milionë euro në sezon. 

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com