Sorry, no posts matched your criteria.

Marrëdhënia e krijuar mes aktorit Donald Veshaj dhe këngëtares Beatrix Ramosaj, si dhe situata me moderatoren Bora Zemani, janë bërë kryefjala e mediave rozë gjatë ditëve të fundit. Kjo, për shkak të afrimitetit të aktorit me Beatrixin dhe “thyerjes së premtimit”

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com