Sorry, no posts matched your criteria.

Zbuloni 5 koleksionet e preferuara të Mbretëreshës Elizabeth

Në moshën 95-vjeçare, Mbretëresha Elizabeth padyshim është një ndër gratë më të rëndësishme të botës e cila i ka kaluar thuajse të gjitha.

Kur ishte veçse 25-vjeç, ajo u thirr për të sunduar një vend të tërë, duke jetuar me luftërat, rëniet dhe evolimet e botës.

Megjithatë, përpos të gjitë këtyre “sfidave” asgjë nuk e ka ndalur që stili i saj personal të jetë shembuj edhe për gratë e tjera.

1.Eksperienca e saj ka ndikuar shumë në stil

Të gjitha veshjet që ajo përdor kanë qenë burim admirimi për shumë gra në botë, përfshirë këtu rrobaqepëset apo stilistet më në zë të momentit.Ajo gjithmonë po që di të shkëlqejë në çdo dalje të saj publike! Shalli në koke, fundet me kuadrate, xhaketa “Barbour”janë disa nga kompetentët kryesorë që e bëjnë të dallohet nga stilet e femrave të tjera, të personalizuara nga vetë Mbretëresha.

Elizabeth ëshët një fanse e madhe e ngjyrave ët çe;lura, e cila e mban të freskët dhe neutral stilin e sja të veshjes.

Më poshtë, ju paraqesim 5 setet më ngjyra që Mbretëresha me doemos i ka në garderobën e saj

Ultra Violet

Në vitin 2018, Ultra Violet u shpall ngjyra e vitit nga Pantone dhe që atëherë Elizabeth e ka veshur me nderim. Zakonisht e kombinon me një karficë në pallto dhe këpucë të zeza dhe një çantë.

Kokabal Blu

Bluja e ndezur është një nga ngjyrat më të preferuara për Mbretëreshën Elizabeth. Perla, karficë dhe një ‘fustan midi’ do të ishte zgjedhja ideale e saj.

Roza e skuqur

Roza e errët është një nga ngjyrat që ajo mban gjithmonë. Zakonisht, ajo e preferon më shumë “casual”, për të dhënat e saj, rrethanat, si kur shkon në kishë.

E Verdha

Një ngjyrë e verdhë e ndezur nuk është në zgjedhjet e grave të tjera, sa i përket veshjes së tyre, por e vetë Mbretëreshës po. Ajo ka zgjkedhur një pallto me koksa të mëdha në ngjyrë të zezë, kapele me lule dhe fustanin e verdhë duke e bërë pamjen vërtet pranverore.

E gjelbërt neoni

Për të patur një stil saë m afër aktualiteti, siç edhe profili i saj ja kërkon Elisabeth ka zgjedhur një pallto jeshile neoni, një nga tendencat më të kërkuara të sezonit nga pranvera e kaluar.

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com