Sorry, no posts matched your criteria.

Zbulohet ish i dashuri i Beniadës

Beniada është një nga konkurentet që jo pak ka folur për jetën e saj private.  E lindur në Durrës, bukuroshja është transferuar me familjen në Itali dy dekada më parë. Beniada është bërë e njohur në programin investigativ “Le Iene” të “Mediaset”, apo edhe me fotot nudo e topless të publikuara në rrjetet sociale, tashmë prezanton edhe ish të dashurin.

Ai quhet Gianluigi Tumoletti dhe me Beniadën duket se ndan jo vetëm ndjenjat, por edhe pasionin për artet. Ashtu si vetë modelja ka bërë me dije ajo dhe Gianluigi kanë qenë të lidhur për 7 vite, duke pasur një lidhje stabël. Por duket se edhe të ndarë, dy të rinjtë kanë vijuar të mbeten miq të mirë.

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com