Sorry, no posts matched your criteria.

Xhensila Myrtezaj jo më e rezervuar, poza hot dhe intimitet në plazh me Besin tashmë si prindër

Xhensila Myrtezaj, këngëtrja e njohur, gjithmonë ka qenë tepër e rezervuar përsa i përket jetës së saj private, madje dhe në fotot që publikonte.

Këngëtarja ka nisur këtë sezon të ri plazhi, duke postuar foto të nxehta me bikini, ku zbulon format e saj pas ushtrimit në palestër. Brenda albumit të fotove nuk mungon as Besi, i cili shihet me shpinë i zhveshur duke përqafuar në mënyrë intime, tashmë si prindër.

“Lëre diellin ta ndriçojë shpirtin tënd”, ka shkruar Xhensila në anglisht poshtë përshkrimit të fotos, pasi ka lançuar dhe biznesin e saj të produkteve të bukurisë. Ndërkohë që Besi i është rikthyer televizionit, si moderator i spektaklit të humorit “Kosherja” së bashku me Jona Spahiun, Xhensila vazhdon përgatitjen për publikimin e këngëve të reja. Por le të kthehemi te marrëdhënia e tyre në çift dhe dashuria disavjeçare që u finalizua me martesë.

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com