Sorry, no posts matched your criteria.

U përfol për lidhje me modelen, reagon për herë të parë Butrint Imeri

Në mediat rozë u aludua se Butrint Imeri është në një lidhje dashurie. Këto zëra u shuan shumë shpejt pasi vetë këngëtari i ka hedhur poshtë.

Ai publikoi një foto të tij, ku shihej një vajzë pranë tij dhe një tigër, ndërsa në prapaskene dëgjohej një varg i këngëtarit, Ledri Vulës.

“Jom single plus kom mas shumti femna”, që mohon lajmet për një lidhje të mundshme dashurie.

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com