Sorry, no posts matched your criteria.

Trupi perfekt? Tashmë është e mundur, paketat e ‘çmendura’ tek Klinika Venus

Klinika Venus është e vendosur t’ju dhurojë trupin e ëndrrave. Aparaturat e fundit, të sigurta, profesionale, por mbi të gjitha efektive. Maji është muaji i ofertave për cilëndo që kërkon rezultate të sigurta dhe të shpejta. Merr paketën tënde tani me zbritje dhe ndjehu e shëndetshme dhe e bukur në trupin tuaj.

Deri ne fund te muajit Maj.

Bejeni trupin tuaj sexy per ne vere & jo vetem.

Klinika Venus vjen me SUPEROFERTA

3 lloj ofertash

Vetem me aparatura 20% ulje

Endola platforme 10 seanca + presoterapi 3 seanca vetem per 400€

Trajtim me aparature Endola,platforme Rf/IR/Laser/Cavitacion/vakum me roller plus mesoterapi per shkrirje

Vetem per 500 € nga mesi e poshte

Procedura perfshin 10 seanca me aparature +2 presoterapi + 2 meso lipolitike.

Mesoterapi lipolitike 4 seanca + Radiofrekuence vetem per 250 €.

CELULIT

STRIJE

DHJAM KOKFORT NE ZONA TE PADESHIRUARA?

JU ESHTE VARUR LEKURA DHE DONI TE RRISNI ELASTICITETIN??

Pergjigjen e keni te Aparati ne teknilogjine me te avancuar ENDOLA pa qene nevoja per kirurgji.

Kush eshte kandidati me i mire per kete aparat?

Lini nje konsulte e cila eshte FALAS.

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com