Sorry, no posts matched your criteria.

Të sapomartuarit nuk kanë fat! Travis Barker dërgohet me urgjencë në spital me ambulancë

Vetëm pak muaj pas dasmës me Kourtney Kardashian, Travis Baker përfundon në spital. Ai u dërgua me urgjencë në spital të martën pasdite dhe Kourtney Kardashian ndodhej pranë tij.

Bateristi i Blink-182 u fotografua i shtrirë në një barelë jashtë Qendrës Mjekësore Cedars-Sinai në Los Angeles, Kaliforni, ndërsa Kourtney e ndiqte në këmbë. Ekipi i sigurisë së saj ishte me një Range Rover të zi, duke ndjekur ambulancën ndërsa mbërritën në spital.

Pak minuta pasi lajmi doli në media, vajza 16-vjeçare e Barker, Alabama, postoi në Instagram Story:

“Ju lutem, dërgoni lutjet tuaja”, duke treguar kështu gjëndjen e tyre që po kalojnë. Edhe vetë ai ka reaguar në “Twitter duke shkruar: “Zot më ruaj”.

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com