Sorry, no posts matched your criteria.

Shifër marramendëse/Angelina Jolie shet për 11.5 milionë dollarë dhuratën e Brad Pitt

Ish-çifti i famshëm i Hollivudit nuk janë më bashkë që prej shtatorit të vitit 2016, por pavarësisht kësaj ata mbeten një ndër më të komentuarit.

Angelina Jolie ka shitur për 11.5 milion dollarë një pikturë të ish-kryeministrit britanik. Ëinston Churchill. Çmimi i shitjes është katër herë më i lartë nga ai i parashikuar dhe thyen rekordin e mëparshëm për një pikturë të Churchill.

“Puna më e rëndësishme e Churchill. Është peizazhi i vetëm që ai bëri gjatë luftës”-tha një zëdhënës.
Kjo pikturë arriti tek Angelina Jolie kur doli në shitje në vitin 2011 dhe u ble nga Brad Pitt për të. Pitt asokohe pagoi 2.95 milion dollar.

POST A COMMENT