Sorry, no posts matched your criteria.

Rikthehet “Këngë Moj”, Klea Huta shfaqet si gjithmonë sharmante. Surprizat e natës së parë

Pas sukesit të sezonit të parë, rikthehet “Këngë Moj”. Klea jHuta së bashku me skuadrën e saj, rikthehen sonte në ekranin e Vizion Plus për të na premtuar një tjetër sezon që do t’ju mbajë mbërthyer. Ende pa nisur shfaqja, kemi siguruar disa foto, ku shfaqet showgirli si gjithnjë në top formë. E veshur formale, por gjithë hijeshi, Klea ka zgjedhur sonte pantallona serioze dhe mbi veshjen me dekolte, një xhaketë.

Ajo që na bie në sy janë edhe buzët e kuqe të prezantueses. Mbrëmja e sotme do t’i dedikohet këngëtares së mirënjohur, Vaçe Zela dhe këngëve që shënjuan histori. Sezoni i dytë i “Këngë Moj” do të sjellë çdo të martë artin shqiptar, por jo vetëm. Për më shumë, presim të surprizohemi me këtë spektakël kaq emocionues.

POST A COMMENT