Sorry, no posts matched your criteria.

Pavarësisht raportit të tyre, Tuna dhe Patris detyrat si prind i kryejnë bashkë

Tuna vetëm pak muaj më parë njoftoi se ishte bërë nënë për herë të dytë, përsëri me një djalë. Por duket se kjo nuk ndikoi aspak në raportin e prishur me partnerin e saj, Patris Berisha.

Fill pas kësaj, këngëtarja shpërndante në rrjetet sociale foto të dy djemve të saj, duke ‘përjashtuar’ nga gjithçka Patrisin.

Por sido që të jetë raporti mes tyre, duket se për fëmijët, babai do të jetë gjithmonë aty. Në rrjetet sociale, Patrisi ka shpërndarë një foto ku shihet duke larë vogëlushin Zen. Pavarësisht ndarjes së çiftit, detyrat si prindër, ata siç shihet vijojnë ti bëjnë së bashku.

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com