Sorry, no posts matched your criteria.

Pas 6 vitesh, u pajtuan më në fund! Eneda dhe Albana bëhen shoqe sërish

Këngëtarja e njohur, Eneda, dhe moderatorja, Albana, dikur kanë qenë shumë shoqe të mira. Mund t’i shihje kudo bashkë, të pandashme.

Mirëpo krejt papritur, dyshja nuk po postonin më foto bashkë, nuk frekuentoheshin më dhe të gjithëve na lindi dyshimi se shoqëria midis tyre ishte prishur.

Asnjëra prej tyre nuk foli për këtë gjë dhe ja ku jemi pas 6 vitesh janë bërë sërish shoqe.

Në llogarinë e saj në Instagram, këngëtarja ka publikuar një foto të Albanës me vajzën e saj, Arian, teksa tregon sa shumë i kishte munguar. l l

“Tezhe Banin e kish marre shume malli per Arian. Mua edhe me shume per syçkat e bukura dhe energjine pozitive qe me ka transmetuar gjithmone kjo vajze e forte, artiste qe ben gjera te bukura gjithmone. Me e fundit “Arome giruaje”… Proud of you my friend  ”- ka shkruar Eneda krahas fotos, duke lënë të kuptohet se ajo dhe Eneda janë tashmë shoqe si më parë!

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com