Sorry, no posts matched your criteria.

Nis H.O.T/ Njihuni me “Norën”, vajzën që do t’ju ndryshojë mbrëmjet e së dielës

Ka nisur sonte seriali i shumë pritur H.O.T. Prej kohësh ishte paralajmëruar ky produksion i suksesshëm që do të shndërrohet menjëherë në hit. E natyrisht që kur flasim për produksione artistike me një kast profesionistësh më ‘in’, nuk ka sesi të mungojë Klea Huta. Showgirl-i i mirënjohur i bashkangjitet aktorëve që do të sjellin për publikun dinamika dhe të qeshura pafund. Kështu sonte të gjithë janë njohur me “Norën”, personazhin që do të shoqërojë mbrëmjet tuaja të së dielës, plot humor. Natyrisht që për të, nuk kanë munguar urimet mbrëmjen e sotme në rrjetet sociale për profesionalizmin e dalluar.

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com