Sorry, no posts matched your criteria.

MR.Big akuzohet për abuzim seksual

Aktori Chris Noth, të cilin teleshikuesit e kujtojnë si Faca nga seriali i njohur “Sex and the City”, është akuzuar për ngacmim seksual dhe tani kanë dalë më shumë detaje.

Duket se “Faca” nuk është ajo që sugjeron emri.

Dy gra e akuzuan atë për përdhunim në 2004 dhe 2015.

Njëra prej tyre ishte 22 vjece në atë kohë, dhe tjetra ishte 25.

Aktori i mohoi akuzat duke u justifikuar se “lidhja ka ndodhur me pëlqim të dyanshëm”, dhe tashmë ka dalë një viktimë e tretë.

Por edhe nje grua me pseudonimin Ava pretendon se Noth e ka sulmuar kur ishte vetëm 18 vjeç.

Gjithçka ndodhi në një restorant në Nju Jork në vitin 2010.

Në sy të aktorit ra në sy Ava, e cila punonte si këngëtare.

“Pasi u mbyll restoranti ai erdhi tek unë. Filloi të më prekte. Nuk më dëgjoi kur i thashë “jo”. Disi e binda se do të takoheshim diku tjetër dhe kështu arrita të shpëtoja”, pranoi ajo.

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com