Sorry, no posts matched your criteria.

‘Mos e nënvlerëso fuqinë e një gruaje Alfa’, plas sherri mes Arjolës dhe Fifit

Ditën e djeshme Fifi ka thënë se ish-banorja e “Big Brother VIP”, aktorja Arjola Demiri, e ka bërë bllok në rrjetet sociale.

Madje, Fifi e quajti Arjolën “person i padëshirueshëm”.Dy ish-konkurrentët e “BBV” nuk kanë rregulluar marrëdhëniet mes tyre dhe kjo gjë reflektohet edhe tani që ky “reality shoë” ka mbaruar.

Një ditë më vonë, Arjola ka postuar një story ku shfaqet me një tatuazh në krah “ALPHA”. “Lajkatarët duken si shokë, ashtu siç duken ujqërit si qentë. Kurrë mos e nënvlerëso fuqinë e një gruaje Alfa”, shkruan Arjola në story.Mos ishte kjo një përgjigje “dhëmbë për dhëmbë” për Fifin?

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com