Sorry, no posts matched your criteria.

Mevlani harron Ledjanën, surpriza romantike nga e dashura e re

Mevlani duket se ka lënë pas historinë me Ledjanën dhe ka vijuar jetën e tij sentimentale. Në Instagramin e tij Mevlani ka publikuar një foto teksa është i shtrirë në një krevat mbuluar më petale trëndafili të kuqe.

Ende nuk dihet se cili është personi që fshihet pas kësaj surprize të bukur, dhe kjo gjë ngre dyshime se Mevlani tashmë ka gjetur dashurinë e tij të jetës.

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com