Sorry, no posts matched your criteria.

Masë tumorale në gjoks, operohet ish-konkurrentja e Përputhen

Ish-konkurentja e ‘Përputhen’, Ina Kollçaku, i është nënshtruar një operacioni pasi ka pasur një masë tumoriale në gjoksin e djathtë. Ina zgjodhi që lajmin ta ndante me publikun në emisionin ‘E Diell’ përmes një video ‘Skype’.

Ajo ka treguar se tashmë ndodhet në shtëpi, në gjendje shumë të mirë shëndetësore dhe jashtë rrezikut për jetën. Operacioni ka bërë që ajo të shkëputet për një periudhë nga programi ‘E Diell’, aty ku është në rolin e opinionistes në një rubrikë.

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com